O nas

Witamy na stronie internetowej żłobka "Jacek i Agatka". Żłobek nasz to miejsce, gdzie Twoim dzieckiem będzie troskliwie opiekować się personel posiadający kwalifikacje medyczne i pedagogiczne. Opiekunki posiadają łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi i rodzicami, czego wynikiem jest miła i rodzinna atmosfera, a dzieci po okresie adaptacji czują się u nas jak w domu.

Żłobek wchodzi w skład Zespołu Żłobków nr 3 i mieści się w adaptowanej do tego celu willi z dala od zgiełku ulicznego. Lokalizacja przy mało ruchliwej ulicy zapewnia ciszę i spokój. Budynek otoczony jest zielenią, a za nim znajduje się dobrze wyposażony plac zabaw.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku, od godziny 6:00 do 17:00.Administracja żłobka czynna jest :w    pierwszy poniedziałek  miesiąca-od 7:00 do 16:30,.od wtorku do piątku w godz:od 7:00 do 15:00 .Przyjmujemy 38 dzieci w wieku od 1 roku do lat 3, które przebywają w dwóch grupach:

Dzieci korzystają z 4 posiłków: dwóch śniadań, obiadu i podwieczorku. Potrawy przygotowywane są przez doświadczone kucharki, według planowanego jadłospisu. Żłobek prowadzi racjonalne i zdrowe żywienie  zgodnie z normami żywieniowymi.